vizážistka, vizážistka Pardubice, líčení, účes, svatební líčení, makeup, svatební makeup, účes

služby

Denní make-up & účes

Přirozené decentní líčení pro obchodní schůzku i běžné nošení a lehká úprava vlasů.        

Svatební make-up & účes

Svatební líčení je individuální líčení přizpůsobené přání, šatům i kytici nevěsty. Mělo by působit přirozeně, ale mělo by být také dostatečně výrazné kvůli fotografiím. Mým cílem je vždy zdůraznit přednosti nevěsty tak, aby se cítila nádherná a přitom stále svá. 

Plesové líčení & účes

Výraznější líčení, využívající sytější barvy, třpytky, atd. Je vhodné pro plesy, večírky a jiné vyjímečné události, vhodně jej doplníme společenským účesem.

Fotomake-up & účes

Intenzivnější líčení, které vynikne na fotografiích. Na výběr máte od přirozeného vzhledu po fashion či extravagantní make-up.

Kurz líčení

Kurz líčení je určen pro všechny ženy, které se chtějí naučit krásně nalíčit pro každou příležitost. Během kurzu  je pro mě prioritou individuální přístup.

 

Reference

 

MARTINA KARLÍKOVÁ

Svatební make-up a účes

"Doporučuji Kristýnku, super přístup, skvělá domluva, svatební účes a líčení úžasné - dle mých představ a vydrželo to vše celý den....Nemusela jsem se přepudrovat, účes držel výborně :)"

LUCIE HAKOVÁ

Svatební make-up

"Velice příjemná, ochotná a především šikovná vizážistka, která mne líčila na svatbu. Byla jsem velice spokojená a mohu všem jen a jen doporučit!:-)"

SABINA DOUBKOVÁ

Svatební make-up

"Všem moc doporučuji, skvělý přístup a domluva, velice milý a lidský přístup :) Kristýna se snažila ve všem vyjít vstříc a poradit. Svatební líčení vydrželo v pořádku celý den a to byly ztížené podmínky vlivem deště. Takže za mě na jedničku. Ještě jednou, moc děkuji"

Všechny reference naleznete

 

O MNE

Jmenuji se Kristýna Jelínková a jsem vizážistka a vlasová stylistka působící převážně v Pardubicích a Hradci Králové. Specializuji se na svatby a osobní klientelu. Pracuji pouze s kvalitní kosmetikou různých značek (např. M.A.C., Too Faced, Urban Decay, MAKE UP FOR EVER, atd.)

O líčení a péči o pleť se zajímám v podstatě odjakživa, profesionálně se tomu však věnuji až po dokončení vysoké školy. Pevně tak věřím, že v oblasti líčení a péči o pleť Vám mohu odborně poradit a pomoci Vám s výběrem vhodného líčení právě pro Vás.

svatební líčení, líčení, Pardubice, vizážistka, vizážistka Pardubice,
 

portfolio

jelinkova-kristyna@email.cz

tel. +420 603 116 791

Pardubice, Hradec Králové, celá ČR

kONTAKT

vizážistka, vizážistka Pardubice, Kristýna Jelínková, svatební líčení, líčení, svatební makeup, účes

se zpracováním osobních údajů dle

Děkujeme za odeslání!

 

instagram