top of page

kosmetické služby

Beautiful skin for life

medik8

Medik8 je britská specializovaná profesionálně vedená značka s péčí o pleť. S Medik8 ošetřením získáte neskutečný zážitek, kdy Vaše pleť dostane vše, čeho si žádá. Každé ošetření vždy přizpůsobuji Vašim konkrétním problémům a přáním v péči o pleť. Ráda Vám také doporučím vhodné produkty na domácí péči pro optimalizaci výsledků.

Kosmetika Pardubice.jpg
kosmetické ošetření Pardubice, kosmetika Pardubice

Basic

základní kosmetické ošetření

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, tonizace, peeling, čištění pleti pomocí UZ špachtle, manuální hloubkové čištění, depilace horního rtu, dočištění tvaru obočí, maska, sérum, hydratační oční a pleťový krém, hydratace rtů.

Každé ošetření vždy přizpůsobuji stavu Vaší pleti a problému, který je potřeba řešit. Toto ošetření je vhodné zejména pro aknózní a problematickou pleť, a také pro muže.

 850,- Kč / 60min

Classic

klasické kosmetické ošetření

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, tonizace, peeling, čištění pleti pomocí UZ špachtle, manuální hloubkové čištění, depilace horního rtu, dočištění tvaru obočí, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, peeling rukou, sérum, hydratační oční a pleťový krém, hydratace rtů.

Každé ošetření vždy přizpůsobuji stavu Vaší pleti a problému, který je potřeba řešit. Toto ošetření doporučuji ženám cca od 25let, neboť zahrnuje regenerační a omlazující masáž obličeje.

Varianty ošetření: Hloubkově hydratační ošetření, Čistící ošetření, Zklidňující ošetření, Ošetření pro redukci pórů

1050,- Kč / 90min

Kosmetické ošetření Pardubice, kosmetika Pardubice, kosmetička pardubice
Kosmetika Pardubice, kosmetické ošetření pardubice, kosmetička pardubice, kosmetika, kosmetické ošetření

EXcLUSIVE

luxusní kosmetické
ošetření

JIŽ BRZY!

Připravuji pro Vás i luxusní variantu ošetření...

Express

expresní kosmetické
ošetření

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, tonizace, peeling, čištění pleti pomocí UZ špachtle, dočištění tvaru obočí, sérum, hydratační oční a pleťový krém, hydratace rtů.

Toto ošetření je vhodné pro časově vytížené ženy i muže.

550,- Kč / 30 min

péče o kůži
srovnani-osetreni-mikrojehlickovani-a-mezoterapie-ktera-je-pro-vas-vhodnejsi-iStock-142250

Mezoterapie

Mikrojehličkování

JIŽ BRZY!

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, při které se na pleť aplikuje jedna nebo více AHA kyselin. Tyto kyseliny destruují jednotlivé vrstvičky kůže, což vede k obnovení tvorby kožních buněk, zmírnění vrásek, vyhlazení nerovností, odstranění projevů akné a nežádoucích pigmentací. Pleť je po ošetření zdravější a hladší.

 

 Před procedurou je vždy nutná konzultace, na základě které podle typu vaší pleti a obtíží zvolíme složení přesně na míru vaší potřebě a provedeme test snášenlivosti (min. 24hod před samotným chemickým peelingem).

1150,- Kč / 60min

Cena za kúru 5 ošetření 5000,- Kč 

(1x za 2-4 týdny)

shutterstock_1857165001.png
Kosmetika Pardubice Medik8, kosmetika, Pardubice
kosmetika Pardubice, Kristýna Jelínková - kosmetička a vizážistka

Kosmetika Pardubice

ráda vás přivítám v příjemném prostředí mého salonu

bottom of page