top of page

vizážistické služby

slavnostní líčení pardubice, denní líčení, slavnostní makeup
slavnostní líčení
denní líčení

Potřebujete vypadat dobře na obchodní schůzce, pracovním pohovoru, narozeninové oslavě nebo se prostě chcete cítit krásná a upravená? Denní make-up je přirozené líčení vhodné nejen pro běžné nošení. Je jemné a decentní, přesto podtrhne Vaše rysy a zdůrazní tak Vaše přednosti, make-up bude svěží a mladiství.

1000,- Kč / 30min

plesové líčení
večerní líčení

Chystáte se na ples, večírek nebo na párty? V tom případě rozhodně potřebujete vypadat skvěle! Výraznější líčení, využívající sytější barvy, je tou pravou volbou. Líčení  zvolíme tak, aby vhodně doplnilo Váš celkový look. Součástí plesového líčení je také aplikace umělých řas.

Velmi ráda Vám také pomohu s výběrem doplňků a šperků, aby celkový vzhled byl prostě dokonalý.

 1300,- Kč / 60min

Plesové líčení + společenský účes

2500,- Kč / 120-180min

plesové líčení, plesové líčení pardubice, makeup na ples, líčení pro maturantky
svatební líčení, přípravy nevěsty, makeup pro nevěstu, svatební líčení pardubice
svatební
líčení

Ve svatební den chce být každá nevěsta krásná a okouzlující. Proto je důležité, aby byl svatební make-up včetně účesu velmi precizní a maximálně odolný.  Mou prioritou je, aby se nevěsta ve svatebním líčení cítila příjemně, krásně a přitom zůstala svá. 

fotomakeup

Máte naplánované focení a chcete na fotkách vypadat skvěle? Díky správnému líčení a účesu můžete působit přirozeně, něžně i sexy. Líčení a účes přizpůsobím stylu focení a pomohu Vám s celkovým stylingem. Fotomake-up se liší od běžného denního nebo večerního make-upu, je vždy intenzivnější a lépe tak vynikne na fotografiích. Po domluvě Vám mohu také asistovat během focení pro potřebné drobné úpravy. 

od 1500,- Kč

fotomakeup, fotomakeup pardubice, líčení na focení, úprava vizáže na focení
účes, účesy pardubice, účes pardubice, vlasový styling, hairstyle, svatební účes, účes na ples

hairstyling

Přejete si vykouzlit objemné vlny nebo elegantní drdol? Svěřte se do mých rukou a společně vybereme to pravé právě pro Vás. 

Vlasový styling

Společenský účes

Zapůjčení vlasových doplňků

 700,- Kč

1500,- Kč

zdarma

Hairstyling
bottom of page